Informace, pravidla

14. července 2012 v 19:43 | Sue:*
Ahojda,
myslím, že k tomuto blogu by se hodilo pár informací a pravidel.

INFORMACE:
V blogu se často můžete sejít s pojmem "DIY", což znamená Do It Yourself. Jednoduše:
koho už nebaví mít oblečení, doplňky a podobné věci stejné jako ostatní, vyrobí si je sám.
A pokud nemá žádné nápady, může se inspirovat tady.
Je tedy pravda, že DIY blogů je spousta, ale mezi čechy moc rozšířené nejsou a pokud tu nějaký je, snažíme se, aby náš byl co nejnápaditější a nejrozmanitější (tzn. články z různých méně či více známých amerických, či jiných zahraničních a výjimečně českých stránek)
Najdete tu však mnoho rad, kterými se nemusíte řídit, nikdo vás do ničeho nenutí. Ale občas je lepší vzít si cizí rady k srdci a být tak spokojenější než doposud. Blog je zaměřen na styl a krásu, ale to neznamená, že je to pro nás nejdůležitější.
Neberte nás teda jako fifleny, díky ;)

PRAVIDLA:
Prosím nekopírujte. Je to nanejvýš otravné a blokovat blogy taky není nic příjemného. Pokud už musíte, prosím uveďte zdroj, s články se docela piplám, ikdyž jsou z jiných zdrojů, jejich úprava mi chvíli trvá, buďte tolerantní a my budeme taky.
Žádné vulgárnosti. Pokud chcete vyjádřit váš negativní názor, tak slušně, berem i kritiku, nemažem každé nevlídné slovo (Jako někdo.) Pokud se vám něco nelíbí, řekněte to na férovku, my s tím zkusíme něco udělat. (To se zas někdo rozhodl udělat seriózní blog .D)
Reklamy, názory, kritiku, chválu (3:D), tipy, rady,a ostatní pište pod článek You. Všechno co o této části musíte vědět, je ve článku.

Díky všem, co si tohle přečetli a.. nezapomeňte hlasovat v anketě!! O:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama